Transavia vliegt ook deze winter naar Dubai

Transavia heeft deze week zijn winter bestemmingen bekend gemaakt en net zoals voorgaande jaren vliegt Transavia ook dit jaar een aantal keer per week naar Dubai. In tegenstelling tot low budget concurrent Arke vliegt Transavia niet op de nieuwe luchthaven Al Maktoum international Airport maar op Dubai International Airport (DXB). Het grote voordeel van deze luchthaven is de centrale ligging in het centrum van de stad en de relatief korte afstand ten opzichte van veel populaire hotels. De nieuwe Al Maktoum luchthaven is vrij ver buiten de stad gelegen en ligt een flink stuk rijden van het centrum van Dubai en de hotels op bijvoorbeeld het Palm eiland en Downtown Dubai.

Vanaf 5 oktober 2015 is het mogelijk om met Transavia twee, drie, vier of zelfs vijf keer per week voordelig naar Dubai te vliegen met een Boeing 737. In de hoogseizoen maanden december en januari plus de voorjaarsvakantie vliegt Transavia een aantal weken maar liefst vijf keer van Schiphol naar Dubai en terug. De laatste vlucht van het winterseizoen 2015/2016 is op zaterdag 2 april 2016.

De vluchten vertrekken vanaf de luchthaven van Amsterdam Schiphol met als aankomst Dubai International Airport. Op de terugreis is het in verband met de tegenwind en het bijtanken van het toestel noodzakelijk om een korte tussenlanding te maken Burgas (Bulgarije). Hierdoor duurt de terugreis ongeveer drie uur langer dan de heenreis van +/- 6.5 uur.

Prijzen van de Transavia vliegtickets

De ticketprijzen voor vliegtickets naar Dubai beginnen vanaf 300 euro per persoon voor een retourtje. Wie enkel van Amsterdam naar Dubai wilt vliegen kan al een ticket boeken vanaf 155 euro, een enkele reis van Dubai naar Amsterdam begint bij 145 euro. Kijk voor het volledige aanbod van vliegtickets en de meest actuele tarieven op de website van Transavia. De hiervoor vermelde prijzen zijn inclusief 10 kg handbagage, wie een koffer als ruimbagage mee wilt nemen dient rekening te houden met een extra toeslag.

Doordat Transavia zijn tarieven structuur heeft aangepast zit je vast aan een Plus (45 euro extra) of Max pakket (85 euro extra) als je een koffer als ruimbagage mee wilt nemen. Naast een koffer van 20 of 30 kg zit in dit pakket stoelreservering en gratis wijzigen van de reis tot maximaal 14 dagen voor vertrek. De hiervoor vermelde tarieven zijn per persoon en per enkele reis waardoor de ticketprijs aardig kan oplopen indien je een 2 retourtjes wilt boeken met ieder 30 kg ruimbagage. Persoonlijk vind ik deze nieuwe pakket tarieven dan ook niet heel positief uitpakken omdat als je enkel een koffer wilt meenemen en het niet uitmaakt op welke stoel in het vliegtuig je gaat zitten nu extra veel moet gaan bijbetalen.

Vliegtijden Transavia naar Dubai

Transavia vliegt met vluchtnummer HV6901 van Amsterdam Schiphol naar Dubai en de retourvlucht van Dubai naar Amsterdam wordt uitgevoerd onder het vluchtnummer HV6902. Vlucht HV6901 van Amsterdam naar Dubai vertrekt om 06:35 uur en landt in Dubai rond 15:35 uur lokale tijd. Vlucht HV6902 van Dubai terug naar Amsterdam vertrekt om 16:35 uur lokale tijd en landt op Schiphol rond 23:35 uur.

Tijdens de wintertijd gelden er andere tijden omdat Dubai geen winter- en zomertijd kent. Als het bij ons wintertijd is landt vlucht HV6901 rond 16:30 uur lokale tijd in Dubai en vertrekt vlucht HV6902 om 17:30 uit Dubai richting Schiphol. Let op, in een beperkt aantal gevallen is er sprake van afwijkende vliegtijden, raadpleeg daarom altijd de website van Transavia voor de meest actuele vliegtijden en tarieven.

Boek je Dubai excursies en tickets online

Waar liggen de highlights in Dubai?

Hotel in Dubai boeken?

 
Powered bij Booking.com